Historia firmy

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm przemysłu elektroinstalacyjnego w Polsce.

Zapleczem sieci hurtowej F-ELEKTRO Sp. z o. o. Sp. kom. jest efektywna struktura logistyczna, składająca się z elastycznego systemu dystrybucji na terenie całego kraju. Poprzez rozwiniętą sieć lokalnych kierowników regionalnych jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom naszych Klientów.

W strategii F-ELEKTRO Sp. z o.o. Sp. kom. przyjęliśmy, że naszym zadaniem dotyczącym jakości produktów jest spełnienie potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszym celem i ambicją jest osiągnięcie pozycji lidera jakości na polskim rynku. Kładziemy nacisk na umacnianie zaufania Klientów do firmy F-ELEKTRO Sp. z o.o. Sp. kom. jako Firmy gwarantującej najwyższą jakość, proekologiczne własności oraz terminowość dostaw produkowanych i sprzedawanych przez nas produktów.

Credo

My tworzymy przyszłość.

Nasza misja

Dążąc do uzyskania pozycji krajowego lidera, chcemy zapewnić długofalowy wzrost wartości Firmy poprzez oferowanie naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług.

Jako firma transparentna, wszelkie działania realizujemy z zachowaniem społecznej odpowiedzialności biznesu, troszcząc się o rozwój naszych pracowników i dbając o środowisko naturalne.