Praca

Przedstawiciel Handlowy - branża elektryczna

Miejsce pracy:  dolnośląskie ,podlaskie, warmińsko-mazurskie,

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie sprawnych relacji z dotychczasowymi Klientami.
• Realizowanie planów i polityki handlowej firmy.
• Budowanie satysfakcji Klienta.

Wymagania:

• Doświadczenie handlowe na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży elektrycznej.
• Znajomość kanałów sprzedaży produktów.
• Samodzielność w działaniu.
• Bardzo dobra organizacja pracy.
• Wykształcenie min. średnie.
• Motywacja do pracy.
• Czynne prawo jazdy, kat.B.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
• Niezbędne narzędzia (samochód, komputer, telefon).

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV na info@f-elektro.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie na aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).